Reklama
aplikuj.pl

Microsoft Edge 107 trafił do stabilnego kanału. Jakie nowości wprowadza?

pobieranie Microsoft Edge 81, download Microsoft Edge 81, Microsoft Edge

Microsoft wprowadził właśnie Edge 107 do stabilnego kanału, co oznacza, że aktualizacja jest już dostępna dla wszystkich do pobrania. Warto więc zerknąć, co nowego pojawiło się w przeglądarce.

Microsoft Edge 107 – co nowego?

Tym razem istotne nowości są w zasadzie dwie. Pierwsza to nowa zasada zapewniająca większą elastyczność podczas uruchamiania Microsoft Edge. Umożliwia ona użytkownikom dodawanie i usuwanie własnych adresów URL, które mają być otwierane podczas uruchamiania przeglądarki Microsoft Edge, przy jednoczesnym zachowaniu obowiązkowej listy witryn określonej przez administratora.

Druga, ta najważniejsza, wprowadza zaktualizowany pasek boczny w przeglądarce. Jego celem jest zwiększenie produktywności dzięki łatwemu dostępowi do różnych narzędzi bez opuszczania aktualnie przeglądanej strony. Dzięki temu możliwe jest też przeglądanie dwóch stron internetowych w jednym oknie i przypinanie określonej strony tak, by była ona dostępna w każdej karcie. W przypadku klientów korporacyjnych następujące środowiska są obecnie domyślnie włączone: Wyszukiwanie, Discover, Office.com i Outlook.

Wasza przeglądarka Edge zaktualizuje się do nowej wersji automatycznie, ale istnieje też możliwość samodzielnego wymuszenia uaktualnienia. W takim wypadku należy przejść do edge://settings/help.