Reklama

Jakie nowości wprowadza Microsoft Edge 90?

pobieranie Microsoft Edge 81, download Microsoft Edge 81, Microsoft Edge

Już niedługo pojawi się Microsoft Edge 90, czyli nowa wersja coraz bardziej lubianej przeglądarki. Sprawdźmy, jakie nowości dostaniemy.

Zmiany, które przyniesie Microsoft Edge 90:

Lepsze i wygodniejsze wyszukiwanie multimediów

Microsoft uporządkuje przeglądanie dodając do zapytań kategorie. Do tego filmy wideo również będą skategoryzowane, co pozwoli nam na szukanie multimediów o wiele wygodniej i szybciej, a także na łatwiejsze wyszukiwanie czegoś nowego.

Czytaj też: MSI prezentuje komputery AiO AM241 i AM27

Wyszukiwarka historii z ułatwieniami

Zdarzyło Wam się kiedyś mozolnie przeszukiwać historię, bo zapomnieliście kiedy i na jakiej stronie widzieliście ten świetny ciuch albo tytuł od dawana poszukiwanej książki? Microsoft wie, że nie jesteście w tym osamotnieni. Dlatego w Edge 90 znacząco ulepszył przeszukiwanie historii wyszukiwania. Będziemy mogli wpisywać różne hasła, takie jak ” bluzka z czwartku”, a pasujące do tego wyniki pokażą się na górze historii. Przydatne, prawda?

Password Monitor

Microsoft Edge 90 wprowadzi ochronę, która powiadomi nas o wycieku haseł. Gdy któreś z nich zostanie złamane albo wykryte będziemy o tym wiedzieć. Zostaniemy automatycznie poproszeni o jego aktualizację. Password Monitor wpłynie więc na nasze bezpieczeństwo w sieci.

Czytaj też: Kryptowaluta Chia może doprowadzić do problemów z dyskami SSD

Nie zabraknie też mniejszych nowości, takich automatyczne sugestie autouzupełniania, ulepszone zarządzanie plikami czy możliwość drukowania bieżącej strony w przeglądanym dokumencie PDF