WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Microsoft ma zaprezentować następce Xbox One podczas E3 2019

Zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie stoisko Microsoftu podczas targów E3 2019, na którym to następca Xbox One, czyli konsola nowej generacji prezentuje światu kolejny gameplay z Cyberpunka 2077 w akompaniamencie zapowiedzi od CD Projekt Red z datą premiery. Zbyt piękny obraz? Może i tak, ale ciągle możliwy zważywszy na to, że Microsoft ma prawa marketingowe właśnie do Cyberpunka 2077

Czytaj też: Aktualizacja Xbox One X sprawia, że konsola oferuje jeszcze więcej mocy!

Dziś jednak nie bawimy się w spekulacje, a plotki, jakie dotarły do nas od francuskiej strony Thurrott , która twierdzi, że Microsoft zaprezentuje swoją nową konsole właśnie na targach E3 2019… choć rynkowa premiera ma odbyć się dopiero w 2020 roku. Konsole Xbox nowej generacji będą podobno dostępne w dwóch wersjach o nazwach kodowych Anaconda i Lockhart, będąc wspólnie określanymi mianem Project Scarlett. Anaconda ma być mocniejszą konsolą z dyskiem SSD, a Lockhart tą tańszą, ale nastawioną głównie na usługę strumieniowania gier z chmury. To z kolei potwierdzają przecieki sprzed kilku miesięcy.

Jednak prócz konsoli, Microsoft ma szykować kolejną prezentacje Halo Infinite, który ma być tytułem premierowym. Te raporty mają też sporo sensu, ponieważ Sony ponownie ominie targi E3, więc Microsoft będzie miał na nich istny „konsolowy monopol”.

Czytaj też: Next-genowy Xbox ze wsparciem ray-tracingu

Źródło: Digitaltrends