Aplikacja Microsoft Teams na Androidzie też dostanie nowe funkcje

Microsoft Teams na Androidzie

Microsoft Teams na Androidzie ze sporą aktualizacją. Wśród nowych funkcji znajdziemy łatwiejsze wyszukiwanie treści czy możliwość identyfikacji rozmówców w poczcie głosowej. Sprawdźcie, co jeszcze przygotował Microsoft.

Microsoft Teams na Androidzie z wieloma nowymi, przydatnymi funkcjami

W dobie pandemii programy do prowadzenia wideokonferencji zyskały ogromna popularność. Korzystamy z nich nie tylko na komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych, dlatego aktualizacje aplikacji są bardzo pożądane. Uruchomiony w 2017 roku Microsoft Teams wykorzystywany jest nie tylko do pracy czy nauki, ale również do prywatnych kontaktów z bliskimi. Microsoft stara się na bieżąco dodawać kolejne funkcje zarówno do wersji pecetowej jak i tej mobilnej.

Czytaj też: NZXT prezentuje limitowaną obudowę CRFT 07 H510i Mass Effect
Czytaj też: Szczepionka na koronawirusa – firma Pfizer ogłosiła sukces
Czytaj też: Wyciekł prototyp Microsoft Surface Pro 8

I to właśnie aplikacja na Androida dostaje teraz sporą aktualizację, która dodaje użytkownikom kilka bardzo przydatnych funkcji. Pierwszą z nich jest możliwość identyfikacji rozmówców, którzy w aplikacji pozostawiają użytkownikowi wiadomości na poczcie głosowej. Kolejna dodana opcja to wyświetlanie na ekranie nawet 49 użytkowników w czasie jednego spotkania online w trybie galerii.

Aktualizacja wprowadza też naturalny język podczas korzystania z wyszukiwarki, co poprawi kontakt z platformą. Dodano też system sugerowania poprawnej pisowni podczas wyszukiwania terminów w aplikacji. Wśród nowości znajdziemy także funkcję „obraz w obrazie” czyli możliwość podglądu spotkania w formie miniatury.