Reklama
aplikuj.pl

Wyjątkowa miniaturowa klawiatura. Apex 9 Mini od Steelseries obiecuje 0,2-ms opóźnienia

Wyjątkowa miniaturowa klawiatura,Apex 9 Mini od Steelseries, Apex 9 Mini

Firma Steelseries rozszerzyła swoją ofertę o Apex 9 Mini, czyli klawiaturę gamingową w formacie 60%, której najważniejsze cechy sprowadzają się do niewielkich rozmiarów oraz przełączników optycznych OptiPoint. Ta wyjątkowa miniaturowa klawiatura obiecuje rekordowo niskie, bo 0,2 ms opóźnienie.

Premiera Apex 9 Mini od Steelseries

Apex 9 Mini swoją wyjątkowość zawdzięcza zarówno rekordowo małym rozmiarom z racji formatu 60%, jak i wspomnianym przełącznikom. Poza tym producent postarał się o keycapy wykonane z wykorzystaniem technologii Double Shot PBT, podświetlenie aRGB, odłączany przewód USB-C i górną obudowę z aluminium lotniczego serii 5000.

Czytaj też: NVIDIA wprowadzi na rynek dwa warianty GeForce RTX 4080

Jak możecie się już spodziewać, zastosowane w tym modelu za 149,99$ przełączniki Omnipoint 2.0 nie są jakimś tam podrasowanym wariantem Cherry MX, a stworzonym od podstaw i po pięciu latach rozwiązaniem, które można określić przełącznikową rewolucją. Wykorzystują do działania efekt Halla, który umożliwia regulację poziomu aktywacji przełącznika, a nawet rozdzielaniu go na dwa etapy – np. „wciśnięty na 1,2 mm i na 4 mm”.