Reklama
aplikuj.pl

Miniaturowy multitool na każdą kieszeń… i to dosłownie. Oto Multi-Tool Capsule

Miniaturowy multitool , Multi-Tool Capsule

Firma Wyn Labs na swoim Kickstarterze zaprezentowała nowy Multi-Tool Capsule, czyli miniaturowy multitool w formie breloka, który chce zagwarantować, że zawsze będziecie mieli pod ręką jakieś narzędzie. Nie ważne, czy to przy kluczach, w kieszeni, czy przy zamku torby.

Multi-Tool Capsule od Wyn Labs

Firma Wyn Labs stworzyła ultralekkie, uniwersalne narzędzie wielofunkcyjne w modułowej formie, która pozwala właścicielom dowolnie układać i przenosić więcej narzędzi, niż w przypadku sprzętów konkurencji. Oczywiście nie liczcie na cuda – to ciągle miniaturowy multitool, który ma przewagę nad tradycyjnym ergonomicznym śrubokrętem tylko tam, gdzie nie ma nic innego pod ręką.

Czytaj też: Kropki kwantowe z ryżowych odpadów. Naukowcy zaliczyli ogromne osiągnięcie

W praktyce Multi-Tool Capsule mierzy 5,6 cm długości i waży 17 gramów w wersji z tytanu i 31 gramów ze stali nierdzewnej. Użytkownicy mogą jednak go skrócić, aby porzucić niepotrzebne zwykle narzędzia. W grę wchodzą łącznie trzy elementy – nożyk, śrubokręt krzyżakowy i śrubokręt płaski, które uzupełnia tradycyjne metalowe kółko i zaślepka na narzędzia. W ten multitool „uwierzyło” już prawie 600 osób, wpłacając łącznie ponad 160000 zł.