Mod do Cyberpunk 2077 poprawia walkę tam, gdzie twórcy byli leniwi

mod do cyberpunk 2077

Pojawił się nowy mod do Cyberpunk 2077, który poprawia system walki. Autor modyfikacji nie szczędzi słów na “lenistwo” twórców.

W serwisie Nexus Mods użytkownik cortlong50 załadował pliki swojej autorskiej modyfikacji. Przyjrzyjmy się bliżej Realistic Combat Overhaul do Cyberpunk 2077.

Mod do Cyberpunk 2077 na walkę

Zdaniem autora modyfikacji, deweloperzy z CD Projekt RED byli leniwi podczas tworzenia systemu walki. Uważa on, że aby podnieść poziom trudności REDzi po prostu sprawili, iż przeciwnicy są gąbkami na pociski.

Jego mod do Cyberpunk 2077, który znajdziecie pod tym linkiem wprowadza kilka zmian w sposobie prowadzenia walki. Po zainstalowaniu plików otrzymacie zupełnie inaczej zachowujące się bronie. Każda z nich będzie na swój sposób szczególna i poprzez odpowiedni rozwój danego modelu będziemy mogli zadawać więcej obrażeń. Eliminuje to zatem sytuacje, w której nagle poziom trudności skacze przez to, że przeciwnicy mają więcej życia, a Wy znajdziecie na pewno o wiele lepszą broń, na którą musicie się przerzucić.

Inną zmianą jest za to to, że nasz bohater zawsze może mieć maksymalnie 100 punktów życia. Nie ma żadnego rozwijania tego aspektu. Sprawia to, że musimy w inny sposób zadbać o to, aby otrzymywać jak najmniej obrażeń. Co ciekawe, nasi przeciwnicy także mają ograniczone życie.