WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mod do Mass Effect 2 robi z tej gry FPSa

Ten mod do Mass Effect 2 zmienia sposób w jaki ogrywamy tę produkcję. Rozgrywka wygląda naprawdę ciekawie, choć jest trochę błędów.

Mass Effect jest dla wielu osób wprost legendarną produkcją. Co prawda jej gwiazda trochę została przyćmiona przez średniawą Andromedę, ale póki co BioWare w porę zareagowało i zamroziło tytuł. Swoją drogą, są już informacje wskazujące na to, że Electronic Arts jednak powróciło do tej marki i prace ruszyły na nowo. Oficjalnie jednak – nie wiemy nic.

Czytaj też: Multiplayer w Doom Eternal nie będzie znowu tak nudny

Fanom pozostaje zatem ogrywać świetną trylogię w kółko, zmieniając klasy postaci czy wybierając inne ścieżki fabularne, które prowadzą do zupełnie nowych wątków. Czasem jednak, aby nie przekręcić się od grania ciągle w to samo – gracze instalują modyfikacje, które poprawiają grafikę czy mieszają w mechanikach gry. Nowy mod stawia na to drugie i… w ten sposób jeszcze w ten tytuł nie graliście.

Pojawiła się bowiem modyfikacja, która pozwala ogrywać Mass Effect 2 w trybie pierwszoosobowym („widok z oczu”). Modyfikacja nie działa idealnie, ale autor stale stara się wprowadzać do niej usprawnienia. Eksploracja w taki sposób jest bezproblemowa, ale podczas starć możemy natrafić na kilka drobnych błędów. Zobaczcie sami.

Modyfikację pobierzecie z tego miejsca. Wszystko co musicie zrobić to wrzucić ją do folderu, który standardowo znajduje się tutaj:

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\Mass Effect 2

Czytaj też: The Sinking City na PS5 i Xbox Scarlett – autorzy mówią o nowej wersji gry

Źródło: dsogaming.com