Reklama

Ten mod do Skyrima pozwoli do woli głaskać psy

Przed premierą The Elder Scrolls 6 doczekamy się innej gry Bethesdy
Przed premierą The Elder Scrolls 6 doczekamy się innej gry Bethesdy

Pet The Dog – Animations to najnowszy mod do Skyrima, który w końcu pozwoli nam głaskać pieski. Tego właśnie w tej grze brakowało!

Kolejny świetny mod do Skyrima

Grając w Skyrima można za pomocą modów tak odmienić grę, że kolejne jej przejście będzie zupełnie nowym i niezwykle zabawnym doświadczeniem. Zwykłe kraby można zamienić w miniaturowych dżentelmenów w monoklach i cylindrach. Alduina zmienimy w lokomotywę Tomka, a strażników w kurczaki. Scena moderska jest bardzo rozbudowana, jednak przez prawie 1000 godzin spędzonych w tej grze brakowało mi jednej rzeczy – możliwości głaskania piesków. Przyprowadzamy do domu czworonoga, ale nie możemy się z nim nawet pobawić.

Czytaj też: The Elder Scrolls Online na nową generację konsol będzie o wiele piękniejsze

Dzięki modowi Pet The Dog – Animations ten problem znika. Nie ważne, czy mamy psa w którymś z domów, czy spotykamy go podczas podróży – zawsze możemy przystanąć i go pogłaskać. Piesek może siedzieć, leżeć albo stać, wystarczy, że schowamy broń, podejdziemy i naciśniemy E.

Co ciekawe, to jeszcze nie koniec, bo twórcy pracują już na tym, byśmy mogli głaskać inne zwierzaki napotykane w Skyrimie, a także nawiązywać przyjazny kontakt z NPC.