Reklama
aplikuj.pl

Mod do Yakuza Kiwami 2 dodaje nagie hostessy

Ten mod do Yakuza Kiwami 2 sprawi, że hostessy w grze będą nagie. Co ciekawe, modyfikacja jest dość rozbudowana.

Moderzy potrafią stworzyć do gier całe nowe dodatki. Są też tacy co przygotowują drobne zmiany, poprawiające odbiór gier. Nie można jednak udawać, że nie ma też popytu na modyfikacje, które rozbierają danych bohaterów gier. Do dziś dziwię się, że już dwa razy ktoś w komentarzach dziękował mi za „cynk”, a raz nawet dostałem na Twittera wiadomość z podziękowaniami za poinformowanie o modzie autora. Cóż… scena moderska będzie takiego konsolowca jak ja jeszcze długo dziwić.

Czytaj też: THQ Nordic pracuje nad kilkudziesięcioma grami na raz

Tym razem modyfikacja rozbierająca postacie trafiła do Yakuza Kiwami 2. Mod nie jest jednak po prostu chamskim kodem, który rozbiera wszystkich panów czy panie. Tutaj postarano się o to, aby w pewnym stopniu modyfikacja miała sens i sprawiła, że gra będzie lepsza dzięki swojej dojrzałości. Moder Moonspell wydał właśnie taką modyfikację i nazwał ją Real Nude Platinum Hostess.

Moda znajdziecie pod tym linkiem, jednak aby go zobaczyć musicie zmienić swoje ustawienia konta, aby widzieć takie modyfikacje. A do tego jest potrzebne założenie konta. Jeśli jednak Wam zależy na modzie to podobno warto, bo zbiera on dobre opinie. Po jego pobraniu, tylko panie w Cabaret Club będą nagie, co nawet pasuje.

Co ciekawe, rozebrane modele postacii zobaczymy także podczas scenek przerywnikowych oraz podczas minigier. Pliki nie są chamskim „nude modem”, który sprawi, że każdy NPC będzie teraz latał nagi po mieście. Chociaż i tak pewnie taki mod zaraz się pojawi… I jakbyście pytali – nie ma w tej chwili sposobu na rozebranie męskich modeli.

Czytaj też: Trwają prace nad League of Legends na telefony

Źródło: dsogaming.com