WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Modele Pokemonów Sword/Shield są podejrzanie znajome…

Macie wrażenie, że niektóre modele Pokemonów Sword/Shield są dziwnie znajome? To Wam się nie wydaje.

Niektórzy gracze oglądając zwiastuny czy gameplaye z nadchodzących Pokemonów odnosili wrażenie, że gdzieś już widzieli te modele. Wiadomo, Poki nie zmieniają się nagle na tyle, że trzeba tworzyć wszystko od początku, ale jednak w przypadku nowej odsłony mówimy o przeskoku na o wiele lepszy sprzęt niż Nintendo 3DS.

Nintendo Switche, które wkrótce włączą Pokemony Sword/Shield będą wyświetlały w wielu przypadkach modele postaci stworzone jeszcze na potrzeby Nintendo 3DS. Lenistwo twórców w tym przypadku jest zbyt duże, aby machnąć ręką, bo jednak płacimy za nowy produkt, który jest jakąś sklejką z innych.

Jeśli zmiany już występują to są bardzo małe. Nowe Pokemon Sword/Shield mogą nie mieć łatwego życia, bo zdaje się, że Game Freak sobie nie radzi z technologią jaką oferuje Switch. Gra zacina się na wielu materiałach wideo, a gracze, którzy już dorwali się do kopii gry udostępniają w Internecie nagrania, gdzie widać np. jak konsolka wycina na jakiś czas bohaterów, bo nie radzi sobie z płynnością podczas ataku.

ŹRÓDŁO: reddit