Reklama
aplikuj.pl

Nowa rodzina modularnych zasilaczy Century od Montech dzierży złoto

modularne zasilacze Century Montech

W serducho każdego komputera, które przetrwa niejedną wymianę sprzętu, warto zainwestować więcej. Wiecie, przyszłościowo. Taką inwestycje możecie przeprowadzić razem z nowymi zasilaczami Century firmy Montech.

Zasilacze Century 80 Plus Gold

Montech wprowadził na rynek trzy warianty swoich zasilaczy Century z certyfikatem 80 Plus Gold oraz w pełni modularnym okablowaniem. Mowa o modelach o mocy rzędu 550, 650 i 850 W (w cenie kolejno 80, 90 i 100 dolców), które wspomagają komponenty klasy premium, niespotykane tak regularnie w tym segmencie cenowym.

Czytaj też: Zapomnijcie o maseczkach i zostańcie astronautami z BioVYZR 1.0 w walce z koronawirusem
Czytaj też: Zalman prezentuje zasilacz GigaMax ZM650-GVII
Czytaj też: HDMI 2.1 ma poważny błąd

Zasilacze Century dzierżą bowiem konwerter rezonansowy Full-Bridge LLC i architekturę DC-DC razem z japońskimi kondensatorami klasy przemysłowej, 120 mm wentylatorem z dynamicznym łożyskiem płynnym i 5-letnią międzynarodową gwarancją.

Czytaj też: Nowy zestaw słuchawkowy Cougar VM410 z audiofilskimi przewodami
Czytaj też: ID-COOLING SE-225-XT Black to ładne chłodzenie procesora
Czytaj też: Dwa nowe chłodzenia wodne procesorów od SilverStone kuszą bielą

Oczywiście wysoką jakość utrzymano również w pozostałych elementach, dzięki czemu te modele mogą pochwalić się wyjątkową wydajność konwersji, stałym napięciem wyjściowym, zwiększoną żywotność komponentów i stabilnością.

Całość w zasilaczach Century 80 Plus Gold dopina w pełni modularny system okablowania, który dodatkowo upraszcza instalację i zarządzanie przewodami.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News