WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mody do Fallout 76 naprawiają grę

Mody do Fallout 76 sprawiają, że gra na PC jest o wiele przyjemniejsza. Co zmieniają dwie proste modyfikacje?

Pierwsze modyfikacje do Fallouta 76 powstały jeszcze przed premierą gry. Teraz pojawiły się już popremierowe mody, które w większym stopniu wpływają na grę. Co warto zainstalować sobie na PC? Jedną z takich rzeczy są zoptymalizowane pliki .ini. Zawierają one informacje o ustawieniach graficznych, więc wprawny modder może tak je zmodyfikować, aby oprawa graficzna nie była znacznie gorsza, ale za to sama wydajność gry o wiele lepsza. Link do ich pobrania znajdziecie tutaj.

Drugim przydatnym modem jest Easy Sorting and Tagging Mod. Ten drobny mod dodaje do gry tagi przy przedmiotach. Domyślnie przedmioty w grze można układać według kilku wartości, jednak żadna z nich nie dzieli ich według tego, jakim rodzajem itemu one są. Po instalacji moda np. w sekcji ze wspomagaczami będziemy mieli podzielone wszelkie mięsa czy tabletki. Taka opcja znacznie ułatwia zarządzanie ekwipunkiem.

Easy Sorting and Tagging Mod pobierzecie z serwisu Nexus Mods. Pliki znajdują się tutaj. To zadziwiające jak proste modyfikacje mogą szybko naprawić kilka niedociągnięć w grze.

Czytaj też: Twórca Diablo krytykuje zachowanie Blizzarda

Źródło: wccftech.com