Tak mógł wyglądać Galaxy S8

Przez bardzo długi czas przed premierą nowych smartfonów ukazywały się różne plotki na ich temat. Jedne z nich dotyczyły zmiany w tylnim aparacie – producent miał rzekomo zastosować podwójny aparat. Okazuje się, że taki prototyp nawet powstał i właśnie do sieci wyciekły jego zdjęcia.

Zdjęcie prawdopodobnie przedstawia Samsung Galaxy S8+. Jak można zauważyć, posiada on z tyłu podwójną kamerę. Taka wersja brana pod uwagę była w bardzo wczesnym procesie projektowania nowego smartfonu. Zdjęcie pokazuje jeszcze jedną ciekawą rzecz – otóż z tyłu nie ma obecnego czytnika linii papilarnych. Także nie jest on widoczny z przodu urządzenia – czyżby firma rozważała zrezygnowanie z tej opcji?

Wczesne wersje produkcyjne są zazwyczaj bardzo ciekawe. Pokazują one, jak smartfon rozwijał się i co było rozważane. Ale skoro powstał nawet prototyp, to taka wersja S8 musiała być dosyć mocno brana pod uwagę. Ciekawe czy podobne opcje będą rozważane podczas projektowania następcy S8. Ale o tym jest za wcześnie aby mówić. Nowe smartfony od Samsunga mają trafić do sklepów 28 kwietnia i ciężko jest mówić o następcy.

Źródło: https://www.neowin.net/