Reklama

Nadchodzi monitor ROG Strix XG279Q-G GUNDAM od ASUSa

monitor ROG Strix XG279Q-G GUNDAM, ROG Strix XG279Q-G GUNDAM,

Na rynek nadchodzi kolejny sprzęt ASUSa sygnowany marką Gundam. Tym razem to monitor ROG Strix XG279Q-G Gundam, który zapewne nie trafi na rynek europejski, ograniczając swoją dostępność w regionie azjatyckim.

Nadchodzi monitor ROG Strix XG279Q-G Gundam

Nowy monitor rodziny ROG Strix wizualnie przyjmie jasne kolory, bo połączenie bieli (obudowa) z szarością na metalowej podstawce. Design modelu uzupełniają odwołania do anime Gundam, podświetlane logo firmy na tyle oraz stosowne ozdóbki, choć i tak to, co najważniejsze, kryje się w specyfikacji.

Czytaj też: Asus cały czas nie zapewnia wsparcia ResizableBAR dla Z390 i Z370

Monitor ROG Strix XG279Q-G GUNDAM Edition chwali się przekątną 27″ i panelem Fast IPS z częstotliwością odświeżania 170 Hz, niskim czasem reakcji 1 ms, współczynnikiem kontrastu 1000:1 i typową jasnością 400 nitów, co potwierdza certyfikat DisplayHDR 400. Jest jednocześnie kompatybilny z G-Sync i posiada w sobie technologię ASUS Extreme Low Motion Blur Sync.

Czytaj też: Arctic prezentuje wentylatory P12 PWM PST 0 dB

Po stronie złączy monitor ROG Strix XG279Q-G GUNDAM od ASUSa oferuje jeden DisplayPort 1.2, dwa HDMI 2.0, dwa USB 3.0 i jedno gniazdo słuchawkowe. Ceny pozostają nieznane.