WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Monster Hunter – pełny zwiastun filmu. Milla Jovovich walczy z gigantycznymi potworami

Sony Pictures zaprezentowało pełny zwiastun filmu Monster Hunter opartego na popularnej serii gier. I choć niewiele osób spodziewa się po nim czegoś specjalnego, to przynajmniej ma pojawić się w kinie w tym roku. A w porównaniu z praktycznie żadną konkurencją może wyglądać całkiem całkiem.

Milla Jovovich walczy z gigantycznymi potworami

Milla Jovovich i Tony Jaa to gwiazdy nadchodzącej adaptacji gier Monster Hunter. Film o tym samym tytule skupi się porucznik Artemis (Milla Jovovich), która dowodzi elitarną grupą wojskową. Żołnierze wpadają w burzę piaskową i zostają przeniesieni do strefy opanowanej przez monstra, a ich zadaniem będzie zamknięcie portalu, którym na Ziemię przedostają się potwory. A te, które już znalazły się na naszej planecie muszą unieszkodliwić. Towarzyszyć będzie im tajemniczy Łowca (Tony Jaa).

Za reżyserię Monster Hunter odpowiada Paul W.S. Andrerson, zaś film otrzymał kategorię PG-13, więc nie powinniśmy się spodziewać zbyt wielkiej brutalności. Sam zwiastun pokazuje nam sporo potworów, których wygląd pozostawia trochę do życzenia. Jednak patrząc na to, jak filmowo prezentuje się rok 2020 to wydaje się, że chyba nie powinniśmy zbyt marudzić.

Premierę filmu Monster Hunter zapowiedziano na 30 grudnia 2020 roku

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News