Reklama
aplikuj.pl

W Morrowind można teraz malować obrazy!

morrowind

Pomysłowość graczy nie przestaje mnie zaskakiwać. Moderowi udało się zaimplementować w The Elder Scrolls 3 Morrowind system malowania obrazów!

Morrowind jak malowany

Morrowind to epickie RPG dla jednego gracza w otwartym świecie, które zachwyca nas od lat. W grze możemy podążać za głównym wątkiem fabularnym i odkryć źródło złowrogiej plagi, która nawiedziła tę krainę, albo wytyczyć własny szlak, zwiedzić tajemnicze lokacje i rozwinąć postać w zależności od aktywności w grze. Morrowind zachwycał niesamowitą grafiką 3D, otwartą rozgrywkę i fantastycznym poziomem szczegółowości oraz interaktywności.

Czytaj też: Nowe słowa runicze w Diablo 2 Resurrected czekają na Waszą życiową energię

Dziś gracze stworzyli wiele modyfikacji, których zawartość zapewne od dawna dorównuje temu co stworzyła Bethesda. Ale to dalej za mało! Jeden z graczy wprowadził do gry umiejętność malowania obrazów. Czego tu nie ma – rozstawianie stanowiska, wybieranie płótna, rodzaje pędzli…

Jakby tego było mało, malowanie jest oddzielnym skillem, który ćwiczymy poprzez tworzenie kolejnych dzieł. Osobiście jestem tak zachwycony tym pomysłem, że widziałbym go teraz w każdej grze fantasy!