WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

Mortal Kombat 11 Kollectors Edition wejdziecie w skórę Skorpiona

Mortal Kombat 11 Kollectors Edition wejdziecie w skórę Skorpiona

Uwieńczeniem masy informacji z Mortal Kombat 11 były szczegóły na temat specjalnej kolekcjonerki, która oferuje coś z kultowego wojownika. Ponadto ujawniono też szczegóły na temat znacznie tańszej edycji premium.

Zacznijmy może od tego drugiego, ponieważ Mortal Kombat 11 Premium Edition wchodzi w skład Kollectors Edition. W jego ramach za 99$ otrzymacie Kombat Pack, który zapewni Wam sześć dodatkowych bohaterów z DLC, siedem skinów, siedem zestawów wyposażenia i szansę na wcześniejsze wypróbowanie wspomnianych nowych postaci w tygodniowym early accesie. Niestety zabrakło szczegółów na ich temat, ale jeśli ten pakiet okaże się świetny, to do podstawki dokupicie go za 29,99$.

Pick up the Kollector’s Edition of #MK11! https://t.co/VO4a7I2NOV pic.twitter.com/dZbOz8WAvI

— Mortal Kombat 11 (@MortalKombat) 17 stycznia 2019

Tego samego problemu nie będą mieć oczywiście nabywcy Mortal Kombat 11 Kollectors Edition. Ci będą musieli pozbyć się z kieszeni 299$, otrzymując zarówno grę w edycji Premium, jak i realne przedmioty dla prawdziwego kolekcjonera. Mowa o metalowym pudełku (steel case), pudełku Kollector i skrywającej się w niej replice maski Skorpiona w skali 1:1 (rozmiar: 35 x 21 x 18 cm). Ta wygląd świetnie na zdjęciach, ale nie wiemy, z jakich materiałów została wykonana i czy w ogóle można ją założyć. Małym problemem jest to, że Kollectors Edition jest dostępne wyłącznie w sklepie GameStop, którego nie ma w Polsce.

Czytaj też: Piguła wiedzy i masa materiałów z Mortal Kombat 11

Źródło: GameStop