WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mortal Kombat 11 z wczesnym dostępem za zakup w przedsprzedaży

Kilka minut temu zakończyła się pierwsza oficjalna i solidnych rozmiarów prezentacja gry Mortal Kombat 11, w ramach której organizatorzy niespecjalnie zaszaleli z ciekawostkami. Pokazali jednak to, co najważniejsze, czyli soczyście krwisty gameplay, którego kontynuacja w wykonaniu profesjonalnych graczy rozpocznie się już wkrótce.

Poniżej oczywiście podrzucę Wam oba materiały, ale najpierw zajmijmy się tym, co ujawnili prezenterzy. Zdecydowanie najważniejszą dla mnie zapowiedzią jest start zamkniętych testów beta 28 marca, w której będą mogli się zabawić wszyscy klienci, którzy zamówią grę w przedsprzedaży. Na dodatek otrzymają też postać Shao Kahna, więc chyba warto. Ponadto ujawniono też niejakiego Gerasa (ten bawi się głową przeciwnika na powyższej czołówce) i zapowiedziano, że następną dawkę informacji otrzymamy 31 stycznia. Tutaj robi się już ciekawie, bo prezentacja za niespełna 2 tygodnie będzie dotyczyła m.in. ukazanego na chwilę bohatera:

Rozpoznajecie go? Ja niestety nie, dlatego liczę na Was w sekcji komentarzy, a oto sam zapis z prezentacji:

Jeśli spóźniliście się na kolejną część steama, to nie straciliście wiele. Tutaj znajdziecie kolejne materiały z Mortal Kombat 11. Sama data premiery nie uległa zmianie i nadal ma się odbyć 23 kwietnia.

Czytaj też: Fortnite zhakowany przez stronę z 2004 roku!