Reklama
aplikuj.pl

W końcu możemy rzucić okiem na Moto G Stylus 2022

Moto G Stylus 2022

W styczniu tego roku Motorola zaprezentowała model Moto G Stylus, który już niedługo może doczekać się następcy. na to wskazują coraz częstsze przecieki, a także nowe rendery, które w końcu pozwalają nam przyjrzeć się Moto G Stylus 2022.

Co wiemy o Moto G Stylus 2022?

Jeśli chodzi o specyfikację tego urządzenia, na razie wiadomo niewiele. Spodziewamy się, że Motorola poczyni stosowne ulepszenia względem tegorocznego modelu, który wyposażony był w  6,8-calowy ekran IPS LCD, chipset Snapdragon 678, 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Zresztą, procesor został zmieniony już w czerwcu, gdy na rynek wszedł model 5G, przynosząc już SoC Snapdragon 480. Przecieki wskazują, że to właśnie ten procesor może znaleźć się na pokładzie Moto G Stylus 2022. Mówi się również o baterii o pojemności 4500 lub 5000 mAh oraz konfiguracji pamięci 6/128 GB.

A co pokazują nam rendery udostępnione przez OnLeaks? Smartfon ma okrągłe wcięcie na aparat do selfie, umieszczone w środkowej górnej części urządzenia. Po prawej stronie umieszczono przyciski głośności i zasilania, ten ostatni prawdopodobnie będzie też zintegrowany z czytnikiem linii papilarnych. Metaliczne plecki prezentują się naprawdę świetnie, wraz z owalną, klasyczną wyspą aparatów.