Reklama
aplikuj.pl

Moto G Stylus 2022 – przeciek zdradza wygląd i szczegóły specyfikacji nadchodzącego smartfona

Moto G Stylus 2022

O Moto G Stylus 2022 słyszymy coraz częściej co może wskazywać, że premiera jest już blisko. Jej poprzednik debiutował w styczniu zeszłego roku, więc coś może być na rzeczy.

Jeśli chodzi o specyfikację tego urządzenia, nadal wiadomo niewiele. Spodziewamy się, że Motorola poczyni stosowne ulepszenia względem tegorocznego modelu, który wyposażony był w  6,8-calowy ekran IPS LCD, chipset Snapdragon 678, 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Zresztą, procesor został zmieniony już w czerwcu, gdy na rynek wszedł model 5G, przynosząc już SoC Snapdragon 480. Przecieki wskazują, że to właśnie ten procesor może znaleźć się na pokładzie Moto G Stylus 2022. Mówi się również o baterii o pojemności 4500 lub 5000 mAh oraz konfiguracji pamięci 6/128 GB.

Nowy przeciek ujawnia nam dodatkowo, że główny aparat ma mieć rozdzielczość 50 Mpix wykorzystując binning pikseli 4×1. Może być to więc ten sam czujnik, który znalazł się w Moto G Power. Częstotliwość odświeżania wyświetlacza ma natomiast być na poziomie 90 Hz, a rozdzielczość 1080 p, ze względu na obecność rysika.

Rendery (podobne do tych, które pokazał OnLeaks w zeszłym miesiącu) natomiast ujawniają potrójną konfigurację aparatu, czytnik linii papilarnych zamontowany z boku i otwór na aparat do selfie umieszczony w górnej centralnej części przedniego panelu. oczywiście widać też rysik, który wydaje się ulepszony względem poprzednich wersji.