Reklama
aplikuj.pl

Motorola Edge 20 w promocji, którą aż szkoda przegapić

Motorola Edge 20 w promocji, którą aż szkoda przegapić

Rozglądacie się za nowym smartfonem? Warto więc zerknąć na tę promocję na hiszpańskim Amazonie, bo dzięki sporej obniżce, kupując model Motorola Edge 20 można sporo zaoszczędzić.

Z tego co wiadomo, Motorola szykuje się do wprowadzenia na światowy rynek nowego flagowce – Edge 30 Pro, co oznacza, że wkrótce do sklepów trafi seria Edge 30. Jest to więc idealny moment na obniżenie cen poprzedniej generacji urządzeń.

Motorola Edge 20 taniej o kilkaset złotych

Jeśli nie przeszkadza Wam zakup smartfona za granicą, to zerknijcie na hiszpańskiego Amazona, gdzie właśnie trwa promocja na Edge 20 w wersji 8/128 GB. Urządzenie dostępne jest teraz w cenie 305 euro, co przy aktualnym kursie daje 1383 zł. Jest to więc o wiele mniej niż musielibyśmy zapłacić za niego w Polsce, bo u nas kosztuje on ok. 1999 zł. Oczywiście, do ceny z Amazona należy doliczyć koszt wysyłki, ale tutaj wynosi on zaledwie 4,62 euro.

Jeśli chodzi o specyfikację, to pokrótce przypomnimy, że sercem Edge 20 jest procesor Qualcomm Snapdragon 778G wspierany jest przez 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Bateria o pojemności 4000 mAh obsługuje technologię TurboPower 30 i dzięki 10 minutom ładowania dostarczymy smartfonowi energii na 8 godzin działania. Motorola wyposażyła ten model w aparat główny 108 Mpix, obok którego znalazł się obiektyw ultraszerokokątny i do makro, a także teleobiektyw z funkcją Super Zoom 30x. jak więc widać Motorola zadbała o możliwości fotograficzne i w tym modelu. Smartfon ma do tego 6,7-calowy wyświetlacz z odświeżaniem na poziomie 144 Hz.