Reklama
aplikuj.pl

[Aktualizacja] Kolejne rendery pozwalają nam dokładniej przyjrzeć się Motoroli Edge 30 Pro

Kolejne rendery pozwalają nam dokładniej przyjrzeć się Motoroli Edge 30 Pro

Wedle doniesień, Motorola Edge 30 Pro, która ma zadebiutować już 24 lutego, będzie globalną wersją Edge X30, czyli pierwszego na świecie smartfona napędzanego przez Snapdragon 8 Gen 1. Nowe rendery tylko to potwierdzają.

[Aktualizacja 17.02]

Globalny wariant Edge X30 ma zadebiutować już niedługo pod nazwą Edge 30 Pro Po raz kolejny dostajemy porcję informacji i renderów, których dostarczył nam serwis WinFuture, a które potwierdzają specyfikację tego modelu. Ma on wejść na globalny rynek w przynajmniej dwóch kolorach i z plastikową ramką, która ma obniżyć koszta produkcji.

Pewny jest wariant pamięci 8/128 GB, ale spodziewamy się, że Motorola na nim nie poprzestanie i dostarczy nam też mocniejszą wersję. Na pokładzie zabraknie niestety wejścia na kartę microSD i wejścia słuchawkowego. Płaski ekran AMOLED ma mieć przekątną 6,7 cala, rozdzielczość 2400 × 1080 i częstotliwość odświeżania do 144 Hz. Konfiguracja aparatów nie ulegnie zmianie. Edge 30 Pro wejdzie na rynek z Androidem 12, ale nie wiemy jeszcze, jak długie wsparcie Motorola zaoferuje temu modelowi.

__________________

Motorola Edge X30 została zaprezentowana na początku grudnia, jako pierwszy smartfon wyposażony we flagowy procesor Qualcomm. Od tego czasu minęły ponad dwa miesiące, a my z niecierpliwością wyczekujemy jego globalnej premiery. Ta, wedle informacji, nastąpi już za niecałe dwa tygodnie, bo 24 lutego. Smartfon wejdzie jednak na światowe rynki pod nazwą Edge 30 Pro. W ostatnim czasie do sieci trafia coraz więcej renderów, które potwierdzają, że Motorola nie dokona żadnych znaczących zmian w globalnym wariancie, choć ten zyska nowe opcje kolorystyczne.

Nowe rendery, które udostępnił Evan Blass, pokazują nam nie tylko konstrukcję modelu (zdjęcie główne), ale także dodatkowe etui z rysikiem przeznaczone dla Edge 30 Pro. Widzimy, że będzie miał specjalny tryb Always-On Display, dzięki czemu na wąskim pasku wyświetlana będzie godzina, powiadomienia i kilka innych informacji. Do tego rendery wskazują na obsługę rysika, choć wydaje się, że w etui nie ma specjalnego slotu, w którym będzie można go trzymać. Być może jednak pojawi się inny pokrowiec, przeznaczony właśnie dla tego narzędzia.