Reklama
aplikuj.pl

Motorola moto g22 w świetle kolejnych przecieków. Premiera wydaje się coraz bliższa

Premiera Motorola Edge 20, Motorola Edge 20, Edge 20
Motorola Edge 20

Po raz kolejny do sieci trafiła spora dawka informacji dotyczących smartfona Motorola moto g22. Patrząc na ilość otrzymanych certyfikatów, premiera powinna odbyć się już niedługo.

Motorola moto g22 ma przed nami coraz mniej tajemnic

Zwykle, gdy dostajemy coraz więcej przecieków pochodzących z urzędów certyfikacyjnych możemy być pewni, że debiut danego smartfona jest już na horyzoncie. Wydaje się więc, że tak samo jego w przypadku moto g22, który otrzymał właśnie certyfikaty wydane przez NBTC w Tajlandii, FCC w USA i EWG. Dzięki nim, a także Geekbench, poznaliśmy szczegóły specyfikacji tego modelu.

Wiemy więc, że zostanie on wyposażony w procesor Helio P35 wspierany przez 4 GB pamięci RAM i 64 lub 128 GB pamięci wbudowanej. W teście Geekbench urządzenie uzyskało 170 punktów w teście jednordzeniowym i 912 w teście wielordzeniowym. Certyfikat NBTC potwierdza z kolei obsługę łączności LTE i obecność Androida 12 na pokładzie. Co ciekawe, lista EEC zdaje się sugerować, że w Europie smartfon nie pojawi się jako Motorola moto g22. Zamiast tego ma wejść na rynek pod marką Lenovo. Czy tak faktycznie będzie? O tym powinniśmy przekonać się już niedługo, bo wszystko wskazuje, że premiera moto g22 odbędzie się w najbliższym czasie.