Reklama
aplikuj.pl

Motorola moto G23 nie ma już przed nami żadnych tajemnic. Co zaoferuje?

Motorola ma w planach wprowadzić na rynek kilka nowych modeli z serii G, wśród których znajdzie się moto G23. Smartfon pojawił się właśnie w bardzo obszernym przecieku, który ujawnił zarówno jego specyfikację, jak i wygląd.

Rendery pokazały nam, że moto G23 będzie wyglądać praktycznie tak samo, jak G13. To oznacza, że urządzenie będzie charakteryzować się płaskim ekranem z okrągłym otworem na aparat do selfie i prostokątną wyspą aparatów z potrójną konfiguracją aparatów. Do wyboru będzie kolor ciemnoszary i biały, choć spodziewamy się jeszcze wariantu niebieskiego.

Po stronie specyfikacji, tutaj mowa o 6,5-calowy ekranie IPS LCD o rozdzielczości HD+, częstotliwości odświeżania 90 Hz i jasności na poziomie 400 nitów. Przedni aparat ma oferować 16-megapikseli, a z tyłu Motorola umieści 50-megapikselową jednostkę główną, 5-megapikselowy obiektyw ultraszerokokątny i 2-megapikselowy makro.

Sercem moto G23 będzie układ Helio G85 wspierany przez 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Za zasilanie odpowie akumulator o pojemności 5000 mAh, który będzie obsługiwał ładowanie TurboPower o mocy 30 W.  Przeciek wspomina też o Androidzie 13, NFC, porcie słuchawkowym 3,5 mm, głośnikach stereo z obsługą Dolby Atmos i stopniu ochrony IP52.

Nie wiemy dokładnie, kiedy smartfon zadebiutuje, ale ma pojawić się w Europie w cenie 199 euro.