Reklama
aplikuj.pl

Motorola Moto G60 – jak będzie wyglądał ten smartfon?

Motorola Moto G60 - jak będzie wyglądał ten smartfon?

Motorola Moto G60 to kolejny smartfon producenta, który najprawdopodobniej trafi na rynek. Zobaczcie jak się prezentuje i co zaoferuje.

Zdjęcia i specyfikacja smartfona Motorola Moto G60

Nowa Motorola ma mieć w środku procesor Qualcomm Snapdragon 732G bez obsługi sieci 5G. Konfiguracja pamięci 6 GB RAM i 128 GB pamięci wbudowanej. Akumulator o pojemności 6000 mAH ( nie ma informacji o mocy ładowania). Wyświetlacz 6,78 cala, Full HD+ o częstotliwości odświeżania obrazu na poziomie 120 Hz. Nie zabraknie wejścia na złącze słuchawkowe 3,5 mm, NFC i specjalnego klawisza do wywołania Asystenta Google.

Czytaj też: Smartfony realme z serii 8 pojawią się w T-Mobile

Jeśli zaś chodzi o aparaty jest już nieco ciekawiej. Z tyły znajdziemy trzy obiektywy. Aparat główny o rozdzielczości 108 Mpix, aparat ultraszerokokątny 8Mpix i obiektyw do pomiaru głębi 2Mpix. Na tylnym panelu znajdziemy też czytnik linii papilarnych. Z przodu dostaniemy aparat do selfie 32 Mpix.

Patrząc na wygląd Moto G60 raczej nie ma się czym zachwycać. Smartfon wygląda dość topornie, ramki są grube, a z tyłu nie wiadomo dlaczego zdecydowano się dodać wyspę na aparaty w zupełnie innym kolorze niż plecki.