Zaledwie dwa dni po pokazaniu pierwszego w historii Motoroli smartfona z trzema aparatami firma szykuje konstrukcję z czterema obiektywami. Tym razem połączone to zostało ze znakomitym wyglądem.

W ciągu ostatnich lat Motorola prezentowała bardzo podobne koncepcje dotyczące tylnych aparatów. Były to okrągłe moduły na obiektywy czy pionowe ich ustawienie w rogu urządzenia. Nowy telefon jest czymś całkowicie innym.

Czytaj też: Oppo prezentuje smartfona A7N

Oferuje on szereg aparatów ułożony w kwadrat. Znajdują się one bezpośrednio nad dużym logiem Motoroli i całość obejmuje duża wypukłość. Moduł znajduje się pośrodku tylnej obudowy i wygląda na to, że moduł jest aluminiowy. Aparatom towarzyszy też podwójna dioda LED czy napis 48 MP.

Szczegóły dotyczące obiektywów pozostają, póki co nieznane, podobnie jak parametry czy nazwa urządzenia. Wszystko wskazuje jednak na to, że będzie to flagowiec od Motoroli przygotowany do walki z Galaxy S10E czy iPhone Xr. Co sądzicie o tej konstrukcji? Czy także Wam się ona podoba czy może macie inne odczucia?

Czytaj też: Więcej szczegółów o EMUI 9.1

Źródło: Phonearena

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!