Reklama
aplikuj.pl

Tak będzie prezentować się nadchodząca Motorola X40 Pro

Niedawno w TENAA pojawiła się Motorola X40, ujawniając nam szczegóły specyfikacji tego modelu. Dziś z kolei dostaliśmy solidną porcję renderów wariantu Pro, dzięki którym wygląd tego najpotężniejszego smartfona z serii przestał być tajemnicą.

Spodziewamy się, że nowa flagowa seria Motoroli zostanie zaprezentowana jeszcze w tym miesiącu, jednak na razie przecieki nie precyzują nam żadnej daty premiery. Tymczasem dzięki certyfikacji TENAA znamy przynajmniej specyfikację modelu podstawowego. Zgodnie z oczekiwaniami, X40 będzie napędzany przez najnowszy układ Snapdragon 8 Gen 2, wspierany przez maksymalnie 18 GB pamięci RAM i do 512 GB pamięci wbudowanej. Za zasilanie odpowie z kolei akumulator o pojemności 5000 mAh, jednak obsługujący tylko ładowanie z mocą 68W.

Render Motoroli X40 Pro | Źródło:  OnLeaks

Motorola X40 będzie ponadto wyposażona w zakrzywiony ekran OLED o przekątnej 6,67 cala i częstotliwości 144 Hz. Z tyłu znajdziemy potrójną konfigurację, składającą się z aparatu głównego 50 Mpix, ultraszerokokątnego 50 Mpix i teleobiektywu 12 Mpix.

Na temat specyfikacji modelu Pro przecieki nie ujawniają nam zbyt wiele i zastanawiamy się, na jakie ulepszenia zdecyduje się Motorola, biorąc pod uwagę fakt, że poprzednik wyposażony został w aparat 200 Mpix i najszybsze ładowanie oferowane przez Motorolę, czyli 125 W. Lista FCC wskazuje, że takie samo ładowanie znajdzie się też na pokładzie X40 Pro.

Tymczasem w oczekiwaniu na szczegóły specyfikacji, możemy dokładniej przyjrzeć się projektowi X40 Pro dzięki renderom, jakie właśnie trafiły do sieci. Widzimy tutaj zakrzywiony ekran z okrągłym otworem na aparat do selfie i bardzo cienkie ramki górne i dolne. Z tyłu z kolei zobaczyć można zupełnie inny wygląd wyspy aparatów. Nadal są to trzy sensory, ale ułożone inaczej. Widać też brak tego jednego, gigantycznego obiektywu, którym u poprzednika był właśnie sensor z matrycą 200 Mpix.

Render Motoroli X40 Pro | Źródło:  OnLeaks