WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Możecie zamówić Aventum X od Digital Storm z czterema RTX 2080 Ti

Digital Storm rozpoczęło zbieranie zamówień na swój najnowszy zestaw komputerowy, jakim jest Aventum X. Najlepsze jest to, że klienci mogą naprawdę zaszaleć z konfiguracją, wyczyszczając swoje konto do zera i zgarniając możliwie najlepszy możliwy zestaw.

Pierwsza zalecana z góry konfiguracja kosztuje 3365$ i oferuje całkiem mocne podzespoły, do których nie pasuje jednak karta – GTX 1050 Ti. Zestaw obejmuje zarówno procesor Ryzen 7 2700X, 16 GB pamięci DDR4, 500 GB dysku NVMe i 3 TB tradycyjnego HDD. Wszystko to w “podstawowym wydaniu Aventum X”, jakie obejmuje chłodzenie wodne procesora i niesamowicie gamingowy wygląd, na który składa się masa dodatków. Z nich zdecydowanie wyróżnia się customowe chłodzenie z możliwością prostej wymiany bloku na CPU. Oczywiście wrzucenie tych wszystkich komponentów nawet do obudowy z górnej półki wyszłoby taniej, ale jeśli kogoś zahipnotyzował ten design, to nie ma większego wyboru:

Dla naprawdę wymagających klientów Digital Storm przygotowało specjalny kreator, w którym można dostosować praktycznie wszystko. Moją uwagę przyciągnęła jednak możliwość wsadzenia do zestawu aż czterech, co w najlepszej domyślnej konfiguracji podbija cenę do prawie 12000$. Jacyś chętni? Jeśli tak, to po więcej szczegółów na temat tego składaka odsyłam Was na oficjalną stronę producenta.

Czytaj też: ASUS zapowiedział mini komputery ProArt PA90 z potężnymi podzespołami

Źródło: PCGamer