WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mroczne materie – HBO ujawnia datę premiery 2. sezonu serią nowych plakatów

HBO w końcu ujawniło dokładną datę premiery nowego sezonu serialu Mroczne Materie. Gwiazda serialu  Dafne Keen  powróci jako Lyra Belacqua w pierwszym odcinku już 16 listopada. Potwierdzają to nowe plakaty z bohaterami serii.

Mroczne materie sezon 2. – data premiery

W nowych odcinkach zobaczymy jak zrozpaczony śmiercią przyjaciółki Lord Asriel (James McAvoy)wyrusza przez otworzony most do innego świata. Za nim podąża Lyra (Dafne Keen), która dociera do tajemniczego opuszczonego miasta, w którym spotyka chłopca z naszego świata, Willa (Amir Wilson). Ich wspólnym przeznaczeniem jest ponowne połączenie Willa z jego ojcem, jednak tocząca się wojna krzyżuje ich plany. W międzyczasie pani Coulter (Ruth Wilson) szuka Lyry, zdeterminowana, by zabrać ją do domu wszelkimi niezbędnymi środkami.

Oprócz McAvoya, Keen i dwójki Wilsonów powrócą znane z pierwszego sezonu twarze, m.in. Ariyon Bakare, Andrew Scott, Will Keen, Ruta Gedmintas i Lin-Manuel Miranda. Nie zabraknie też nowych bohaterów, w których wcielą się Terence Stamp, Jade Anouka i Simone Kirby.

Premiera pierwszego odcinka zaplanowana jest na 16 listopada na HBO Max, co oznacza, że w Polsce obejrzymy go prawdopodobnie dzień później.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News