WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

MSI wstrzymało dostawy kart RTX 3000 SUPRIM X

MSI wstrzymało dostawy kart RTX 3000 SUPRIM X

MSI wstrzymało dostawy swoich kart graficznych RTX 3090 SUPRIM X i RTX 3080 SUPRIM X ze względu na podejrzenie problemów z jakością.

Na karty MSI RTX 3000 SUPRIM poczekamy dłużej

Wszystko najwidoczniej zaczęło się od postu na Reddicie. W nim użytkownik stwierdził, że kiedy chciał kupić kartę graficzną RTX 3080 SUPRIM X, został poinformowany przez sprzedawcę, że MSI wycofało wszystkie karty graficzne SUPRIM X.

Czytaj też: To jest już koniec marki SanDisk
Czytaj też: Gigabyte prezentuje Radeony RX 6800 i XT
Czytaj też: Jak RTX 3060 Ti wypada w testach 3DMark?

Sprawą zainteresował się serwis TechPowerUp i potwierdził, że rzeczywiście sklepy nie posiadają zapasów RTX 3080 SUPRIM X lub RTX 3090 SUPRIM X. Firma MSI dodatkowo miała wstrzymać wysyłkę zapasów kart do sprzedawców detalicznych, aby sprawdzić, czy nie występują problemy z ich jakością. To zostało sprawdzone, a teraz karty Suprim X ponoć zbierają się do podróży.

MSI SUPRIM, KARTY MSI SUPRIM, premiera MSI SUPRIM

Jak stwierdził menedżer MSI:

Aby zapewnić najlepszą jakość naszej nowej flagowej serii SUPRIM X i zaoferować najlepsze wrażenia z gier, zdecydowaliśmy się wstrzymać przesyłkę do sprawdzenia w ostatniej chwili. Teraz mamy pewność, że jakość naszego produktu jest optymalna, a wysyłki zostały wznowione.

Czytaj też: Eluktronics QHD Edition pierwszymi na świecie laptopami z tak świetnym ekranami
Czytaj też: Zegary i test Sapphire Radeon RX 6800 XT i RX 6800 NITRO+
Czytaj też: Czy GeForce RTX 3060 Ti nadaje się do kopania kryptowalut?

MSI podkreśliło, że problem nie dotyczy kart z serii SUPRIM, które są sprawdzane przez testerów, ani jakichkolwiek zapasów znajdujących się już na rynku. To wstrzymanie było jedynie owocem podejrzenia o problem z jakością.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News