Reklama
aplikuj.pl

MSI oficjalnie o laptopach nowej generacji dla graczy i profesjonalistów

MSI oficjalnie, laptopach nowej generacji dla graczy i profesjonalistów, laptopach nowej generacji

Znacie firmę MSI? Z pewnością tak, dlatego zapewne ucieszycie się z wieści, że na targach CES 2022 firma ma zamiar pokazać swoje najnowsze dzieła. Mowa zarówno o produktach przeznaczonych dla twórców, jak i graczy, wśród których MSI nie zapomni o laptopach nowej generacji, bo z zupełnie nowym sprzętem.

Co planuje MSI w swoich laptopach nowej generacji?

Najwyraźniej firmie udzieliło się „metaszaleństwo”, bo na nowych laptopach znajdziemy oznaczenie „Meta-Ready”, sugerujące, że wydajność tych laptopów będzie pozwalać bawić się w „nowy wymiar Internetu”. Problem? Ten jeszcze nie nadszedł, a przynajmniej nie w swojej oczekiwanej formie, bo jedyne produkcje „ala meta” sprowadzają się obecnie do m.in. The Sandbox Game.

Czytaj też: Inżynierowie opracowali specjalny system KIHT, który uczy dzieci pisania

Przejdźmy jednak do tego, co najważniejsze, czyli premierze laptopów z nowymi procesorami i kartami graficznymi. O ile na poletku GeForce RTX nie zmieniło się wiele, to musicie wiedzieć, że doczekamy się nowej flagowej mobilnej karty graficznej – RTX 3080 Ti z 16 GB pamięci GDDR6.

Więcej nowości zalicza sektor procesorów, bo MSI oprze swoje laptopy na mobilnych układach Intel Alder Lake, czyli Core 12. generacji z serii H. Oprócz tego firma postara się o własne zaplecze technologiczne, stawiając na 4. generację technologii Max-Q, funkcje CPU Optimizer, Rapid Core Scaling oraz Battery Boost 2.0.