Reklama
aplikuj.pl

MSI Liberator, czyli kontroler pod stopy

MSI Liberator, kontroler pod stopy

Dziś mam dla Was coś, o czym szeroko na świecie się nie mówi. Serwis TechPowerUp dokopał się bowiem do czegoś niszowego w postaci kontrolera pod stopy MSI Liberator.

Kontroler pod stopy MSI Liberator

Z miejsca trzeba podkreślić, że nie jest to kolejny zestaw pedałów do gier wyścigowych, a kolejne urządzenie peryferyjne do zastosowania w grach AAA pokroju serii Far Cry, ale oczywiście sprawdzi się w każdym tytule i nie tylko. MSI Liberator, o którym niewiele wiadomo, pomijając wiadomości w języku mandaryńskim, jest bowiem typowym nietypowym kontrolerem.

Czytaj też: Zdjęcia XFX Radeon RX 6700 XT Speedster QICK319 i MERC319

Oznacza to mniej więcej tyle, że jego trzy przyciski (G1-G3) z przełącznikami Omron rozłożone w trzech strefach oczywiście podświetlonej podstawki pod stopę, będą mogły zostać przypisane do konkretnych działań. Zmiana granatu, biegu, menu opcji, czy nawet z góry określone makra – na to pozwoli MSI Liberator.

Czytaj też: Z590 Aorus Tachyon jest przeznaczona do ekstremalnego OC

Ponoć nie będzie to tani sprzęt, bo jego cena w przeliczeniu sięgnie w sprzedaży detalicznej 540 zł, ale znów nie wiemy, czy ten kontroler pod stopy będzie dostępny na całym świecie.