WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ

MSI WS65, to laptop z Core i9 oraz Quadro P4200 na pokładzie

MSI WS65, to laptop z Core i9 oraz Quadro P4200 na pokładzie

Podczas targów SIGGRAPH MSI przygotowało coś specjalnego na swoim stanowisku. Może nie najcieńszego (choć nadal robiącego pod tym kątem wrażenie), ale zdecydowanie potężnego laptopa przeznaczonego nie do gamingu, ale wymagających obliczeń.

MSI WS65 jest więc przenośną stacją roboczą, na wydajność której składa się procesor Intel Core i9-8950HK oraz karta graficzna Nvidia Quadro P4200. Model wniesie więc do oferty producenta  pożądany powiew świeżości. Może nie pod kątem wyglądu, ale zdecydowanie oferowanej wydajności. Tak się bowiem składa, że minimalistyczne połączenie przeważającej czerni z nielicznymi wstawkami w kolorze złota i nowego logo na pokrywie gdzieś już widzieliśmy. Patrzcie GS65 Sealth Thin.

Aspekt techniczny dopełnia możliwość dorzucenia dysku SSD na interfejs PCIe lub SATA. Po stronie portów producent zdecydował się na trzy USB 3.1, jedno USB 3.1 typu C, pojedyncze wyjście wideo HDMI 2.0 i mDisplayPort 1.4. Na szczęście dorzucono również dwa tradycyjne złącza jack 3.5 mm. W kwestii ekranu MSI w WS65 zdecydowało się na 15,6-calowy wyświetlacz Full HD ze 100% odwzorowaniem sRGB. Zgodnie ze smartfonową tradycją postarano się o jak najcieńsze ramki dookoła.

WS65 ma zadebiutować już we wrześniu, choć jego cena nie została jeszcze podana.

Źródło: Notebookcheck
Zdjęcia: MSI