WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Mufasa i Simba na międzynarodowym plakacie z Króla Lwa

Studio Disney opublikowało międzynarodowy plakat Króla Lwa przedstawiający Mufasę i Simbę. Bohaterowie dzielą razem zachód słońca patrząc na horyzont.

Czytaj też:

Jak widać Disney ma zamiar w najbliższym czasie bić rekordy kasowe. W tym tygodniu do kin wejdzie Avengers: Endgame, któremu analitycy wróżą rekordowe zyski już w pierwszy weekend. W maju dostaniemy Aladyna, a w lipcu długo oczekiwanego Króla Lwa od Jona Favreau.

Zwiastuny i wcześniej publikowane materiały wzbudzają ogromne emocje. Król Lew jest jedną z najlepszych animacji Disneya i cały czas ma rzeszę wiernych fanów, którzy czekają na nową wersję. Nawet jeśli dostaniemy tę samą fabułę, tylko we współczesnej otoczce wizualnej to i tak warto będzie wybrać się do kina. Zwiastuny robią wrażenie.

Mufasa i Simba na międzynarodowym plakacie z Króla Lwa

Tak samo jak Mufasa i Simba na międzynarodowym plakacie Króla Lwa, który opublikowano. Widzimy na nim bohaterów siedzących na Lwiej Skale i patrzących na horyzont. Dodatkowo plakat jest potwierdzeniem, że film zostanie wydany w Japonii 9 sierpnia.

Jak czytamy w opisie dystrybutora:

Pośród afrykańskiej sawanny przychodzi na świat jej przyszły król. Mały Simba uwielbia swojego ojca, króla Mufasę. Jednak nie wszyscy są szczęśliwi z pojawienia się młodego lwiątka. Dawny następca tronu, Skaza, ma swoje plany dotyczące przyszłości Lwiej ziemi. W efekcie Simba opuszcza swoją rodzinę. Żyjąc na wygnaniu musi dorosnąć i, z pomocą zaskakującej dwójki przyjaciół, nauczyć się jak odebrać to, co jest mu należne.

Król Lew w reżyserii Jona Favreau pojawi się w kinach w 19 lipca 2019 roku.

Czytaj też:

Źródło: comicbookmovie.com