WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Multiplayer GRID najlepszy na Google Stadia – sprzęt osiągnął coś niemożliwego

Oferta Google Stadia na premierę technologii może i nie będzie imponująca, ale za to GRID będzie na tym sprzęcie najlepszy. Chmura zaoferuje nowe możliwości!

Google Stadia może mieć problemy żeby skraść serca graczy. Ubisoft przenosząc premiery swoich gier odebrał sporo ciekawych produkcji na start usługi, a pozostałych gier jest zbyt mało, aby zainteresować graczy. No chyba, że Google Stadia zaoferuje coś czego inni nie mogą.

Przyznam, że jest to pierwszy raz od dawna kiedy Google Stadia naprawdę mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. Okazuje się bowiem, że granie w chmurze znacznie podnosi jakość trybu sieciowego gry. Tylko na technologii Google zagramy bowiem w specjalny tryb sieciowej rozgrywki,

I zanim podniesie się lament o ekskluzywności trybów – oj nie, tym razem nie chodzi o żadne „deale”. Stadia oferuje bowiem jako jedyna opcję bezproblemowej gry wieloosobowej, gdzie podczas jednego wyścigu spotka się aż czterdziestu graczy!

Właśnie takimi rzeczami Google powinno walczyć o klienta. Firma właśnie może pochwalić się najlepszą dostępną wersją gry! Dodać takie rozwiązania w kilku produkcjach, dorzucić jakieś tytuły ekskluzywne i może Sony, Nintendo i Microsoft będą musieli zmierzyć się z nowym, poważnym rywalem.

ŹRÓDŁO: wccftech