WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Multiplayer w Medal of Honor Above and Beyond zapewni zupełnie nowe doświadczenia

Multiplayer w Medal of Honor Above and Beyond ma zapewnić graczom nowe doświadczenia. Czy uda się wymyślić coś nowego pod VR?

Taka marka jak Medal of Honor ma sporą szansę na to, aby przekonać kolejnych graczy do wirtualnej rzeczywistości. Czy MOH będzie przepustką VR do mainstreamu? Jeśli twórcy przygotują naprawdę solidną produkcję, to jest na to spora szansa.

Czytaj też: Terminator w Mortal Kombat 11 – zwiastun prezentuje nowego wojownika

Dotychczas twórcy opowiadali tylko o trybie fabularnym gry. W tym przypadku już widać, że VR jest wykorzystywany jak tylko się da. Scena, w której włączamy muzykę z gramofonu i zaczynamy strzelać z okna byłaby na „płaskim ekranie” po prostu nudna.

W VR musimy postawić gramofon. Następnie wyjmujemy płytę z pudełka. Kładziemy ją i włączamy sprzęt. Następnie wyjmujemy broń i wkładamy naboje oraz przeładowujemy i… dopiero strzelamy. I VR uczucie, które temu towarzyszy to będzie nowa jakość.

A co z multiplayerem? Tutaj na razie wiadomo bardzo mało. Zdradzono teraz jednak, że rozgrywka sieciowa ma być innowacyjna i wykorzystywać technologię wirtualnej rzeczywistości na każdym kroku. Twórcy chcą wzorować się na najlepszych grach FPS VR i wypracować idealny tryb zabawy. Produkcje, które powinni mieć zatem twórcy na oku to Onward, Pavlov czy Firewall: Zero Hour.

Czytaj też: Każdej postaci The Last of Us: Part II bije serce – Naughty Dog wchodzi na wyższy poziom realizmu

Źródło: uploadvr.com