Reklama

Mycie samochodu na mrozie. Ten Rosjanin zdecydowanie przesadził

Mycie samochodu na mrozie

Powszechnie wszyscy wiedzą, żeby nie odwiedzać myjni, kiedy temperatury spadną poniżej zera, więc co pokierowało tym Rosjaninem, który zorganizował mycie samochodu na mrozie rzędu 40-stopni?

Mycie samochodu na mrozie

Kiedy nadchodzi zima, utrzymanie samochodu w czystości nie jest wcale takie łatwe, ale zwykle mówimy tutaj o temperaturach rzędu kilku stopni na minusie, a nie aż -40, które wystąpiły na poniższym filmie. Na nim Rosjanin z kanału Garage 54 postanowił umyć swojego czarnego Hummera H2, odpowiadając na pytanie, którego nikt nie zadawał.

Mowa oczywiście o -40 stopniach Celsjusza, choć tak naprawdę równa się to „poziomowi zimna” nawet w ujęciu skali Fahrenheita, co stanowi swojego rodzaju ciekawostkę. Podobnie zresztą, jak zachowanie samochodu, którego nadwozie najpierw potraktowano armatą piankową w różu, która pozwala na równomierne rozprowadzenie środków czystości na pojeździe bez ryzyka zarysowania lakieru za pomocą gąbek.

Pianka w takiej temperaturze naturalnie od razu zamarzła, ale to nie przeszkodziło w dalszych „próbach mycia”, które są oczywiście robione tylko pod publikę. Finalnie kilka warstw pianki sprawiło, że z terenowej bestii, Hummer H2 zaczął przypominać lodową rzeźbę, którą ekipa z kanału Garage 54… wzięła na przejażdżkę i na koniec przygody pozostawiła w ogrzewanym garażu.