WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Technowinki

Na platformie Uber wypożyczycie hulajnogi Lime

Uber wprowadza do swojej oferty nowy środek transportu – są nim hulajnogi Lime. Od dzisiaj można je wypożyczać poprzez Ubera w Warszawie, Wrocławiu czy Poznaniu.

Wprowadzenie hulajnóg do oferty Ubera jest kolejnym krokiem w celu stworzenia jednej aplikacji oferującej wiele różnych form transportu. Ważną kwestią są jeszcze ceny – te pozostają bez zmian. Billy Guernier, Head of New Mobility Platform w Uber, mówi:

Bardzo cieszymy się z wprowadzenia w Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu nowych form komunikacji i umożliwienia korzystania z nich tym mieszkańcom, którzy nie mają własnych samochodów. Integracja z hulajnogami Lime to kolejny sposób na szybkie i tanie poruszanie się po mieście i doskonałe uzupełnienie transportu publicznego.

Czytaj też: Brat Pablo Escobara oskarża Elona Muska o kradzież pomysłu miotacza ognia

Lime, Uber Lime, hulajnogi Lime Uber, aplikacja Uber, Uber hulajnogi,

Joe Kraus, Dyrektor Operacyjny Lime, dodaje:

Z niecierpliwością czekamy na kontynuację i rozszerzenie naszej współpracy z platformą Uber, by transport miejski stał się jeszcze bardziej intuicyjny, łatwiejszy, bezpieczniejszy i bardziej zrównoważony. Jesteśmy podekscytowani, że mieszkańcy i goście przyjeżdżający do Warszawy, Wrocławia czy Poznania mogą teraz również wypożyczyć hulajnogi Lime za pośrednictwem aplikacji Uber.

Czytaj też: Google wykorzysta SI do pomocy osobom niepełnosprawnym

Źródło: Materiały prasowe