Na polski rynek trafia smartfon TCL 20 SE – jaka jest jego cena i specyfikacja?

Na polski rynek trafia smartfon TCL 20 SE

TCL Communication wprowadziło na polski rynek swój nowy budżetowy smartfon TCL 20 SE. Co nam oferuje i w jakiej cenie? Sprawdźmy.

TCL 20 SE – specyfikacja

Nowy smartfon TCL oferuje wyświetlacz o przekątnej 6,82 cala w formacie 20,5:9. Pokrycie przodu urządzenia wynosi aż 90%, więc ramka jest minimalna, co znacznie wpływa na jakość oglądania na nim zdjęć czy filmów. TCL wykorzystało technologię NXTVISION, która pozwoli użytkownikom ulepszać swoje wideo w czasie rzeczywistym. Dodatkowo firma oferuje, również w czasie rzeczywistym, konwersję wideo SDR do HDR. Przy tak dużym ekranie położono spory nacisk na ochronę wzroku, dzięki czemu w telefonie znajdziemy dwa przydatne tryby – tryb czytania i komfort oczu.

By korzystanie z niego było wydajne i nie nastręczało problemów TCL 20 SE wyposażono w akumulator 5000 mAh i ośmiordzeniowy chipset Qualcomm Snapdragon 460. Pozwala to na płynną pracę i długie godziny słuchania muzyki, surfowania po sieci czy oglądania filmów bez konieczności ładowania. Dodatkowo smartfon wyposażono w funkcję wstecznego ładowania OTG, więc w razie konieczności można będzie naładować za jego pomocą np. słuchawki czy smartwatch.

Jeśli zaś chodzi o aparat TCL oferuje w swoim smartfonie poczwórny aparat 16 Mpix ze wsparciem SI, dzięki czemu zdjęcia czy materiały wideo mają być lepszej jakości, a dodatkowo będzie można usuwać ze zdjęć obiekty, które nie powinny znaleźć się na naszym zdjęciu, np. niechcianych bohaterów trzeciego planu.

TCL 20 SE – cena

Smartfon dostepny będzie w Polsce w cenie 599zł i w dwóch wariantach kolorystycznych – szarym i zielonym.