Reklama
aplikuj.pl

Nadchodzi POCO Watch. Pojawiły się pierwsze rendery

Nadchodzi POCO Watch. Pojawiły się pierwsze rendery

POCO szykuje się do premiery swojego pierwszego smartwatcha. Teraz możemy zobaczyć urządzenie na renderach, a także zapoznać się z kilkoma szczegółami jego specyfikacji. Sprawdźmy więc, co zaoferuje POCO Watch?

Pierwszy inteligentny zegarek w ofercie producenta zostanie zaprezentowany już niedługo, bo 26 kwietnia. POCO zdradziło na razie tylko datę premiery, nie wspominając nic o jego specyfikacji. Plakat ujawnił nam również prostokątny wygląd tarczy i… to w zasadzie wszystko, co wiemy oficjalnie.

Na szczęście są też źródła nieoficjalne, a te na temat POCO Watch mówią nam całkiem sporo

Wiemy więc, że smartwatch będzie wyposażony w 1,6-calowym ekranem AMOLED o rozdzielczości 360×320 pikseli, z pojedynczym przyciskiem na boku obudowy. Mówi się, że zasili go bateria o pojemności 225 mAh i będzie miał wymiary 39,1×34,4×9,98 mm oraz wagę 31 g.

Na pokładzie znajdzie się także pulsoksymetr optyczny, zaś obudowa zagwarantuje wodoszczelność w klasie 5 ATM. Jeśli przyjrzycie się renderom, możecie zauważyć sporo podobieństw do Xiaomi Mi Watch Lite. Również w kwestii specyfikacji oba modele mogą być podobne, choć ekran w modelu od POCO jest nieco większy, zaś bateria mniej pojemna.