Reklama
aplikuj.pl

Był smartfon dla fanów Naruto, to teraz szykuje się realme GT Neo 3T w edycji Dragon Ball Z

Był smartfon dla fanów Naruto, to teraz szykuje się realme GT Neo 3T w edycji Dragon Ball Z
Realme GT Neo2 DragonBall Z limited Edition

realme najwidoczniej lubi wypuszczać specjalne edycje swoich smartfonów inspirowane anime. Po niedawnej edycji Naruto, przyszedł czas na kolejną kultową animację. Tym razem nadchodzi realme GT Neo 3T Dragon Ball Z Edition.

Nie jest to pierwszy raz, kiedy firma stworzyła coś nawiązującego do tego anime. Na początku roku pojawił się wariant GT Neo 2 w kolorach Goku, a teraz mówi się o kolejnej edycji Dragon Ball Z, tym razem z telefonem GT Neo 3T. Na razie informacja pochodzi jedynie z przecieku, który ujawnił Mukul Sharma. Według znanego leakstera, limitowana edycja ma przypominać tę z początku roku i zostanie wypuszczona wraz z premierą GT Neo 3T lub tydzień później.

Realme GT Neo2 DragonBall Z limited Edition | Źródło: Gizmochina

Spodziewamy się więc projektu w pomarańczowo niebieskich kolorach, takich jak strój Goku. Możliwe, że pojawią się też jakieś dodatki, jak to było w przypadku edycji z Naruto. Jeśli chodzi o sam smartfon, jego specyfikacja nie będzie się różnić od tej normalnej, co oznacza, że będzie wyposażony w 6,62-calowy wyświetlacz E4 AMOLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz i rozdzielczością Full-HD+. 

Napędzi go chipset Snapdragon 870 połączony z maksymalnie 12 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wbudowanej. Bateria będzie miała pojemność 5000 mAh i obsłuży szybkie ładowanie z mocą 80W. Za możliwości fotograficzne odpowie potrójna konfiguracja z tyłu z 64-megapikselowym czujnikiem podstawowym, 8-megapikselowym czujnikiem ultraszerokim i 2-megapikselowym czujnikiem makro.  Do tego 16-megapikselowy aparat do selfie.