WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [16.06.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 16 czerwca przeczytacie poniżej.

Dom grozy: Miasto aniołów – zdjęcia z 9. odcinka

W sieci pojawiły się zdjęcia z 9. odcinka serialu Dom grozy: Miasto aniołów, który w Polsce zobaczymy 22 czerwca za pośrednictwem HBO GO. Epizod nosi tytuł Sing, Sing, Sing.

Oto oficjalny opis

W obliczu niebezpieczeństwa Tiago i Lewis muszą podjąć odważne decyzje. Zainspirowany Elsą Peter decyduje się zabrać Toma, Trevora i Franka do kina. Lewis nadzoruje przeniesienie do więzienia Diego Lopeza, gdy Tiago i Molly tańczą w Karmazynowym Kocie, gdzie konfrontują się z resztą rodziny Vega.

Czytaj też: Peninsula – pełny trailer zapowiada emocje i napięcie z zombiakami w tle

The Nest – zwiastun thrillera

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun thrillera psychologicznego The Nest. W rolach głównych Jude Law i Carrie Coon. Akcja dzieje się w latach 90. i skupia się na małżeństwie, które wraz z dziećmi przeprowadza się do Anglii z planem ekspresowego wzbogacenia. Szybko jednak wydarzenia nie idą tak, jak sobie zaplanowali, a problemy narastają. Dom popada w ruinę, a zła sytuacja finansowa ma ogromny wpływ na rodzinę.

Falcon i Zimowy Żołnierz – kiedy ekipa wróci na plan?

Według najnowszych doniesień ekipa pracująca nad serialem Falcon i Zimowy Żołnierz ma powrócić na plan zdjęciowy już pod koniec lipca lub na początku sierpnia i dokończy zdjęcia na terenie Czech. Producenci są obecnie w trakcie sprawdzania możliwości wznowienia zdjęć i dostosowania planu do wymagań sanitarnych. Sebastian Stan i Anthony Mackie wjawnili niedawno, że do zakończenia prac na planie zostało im około dwóch tygodni.

Ekipa Mody na sukces jako pierwsza wraca na plan zdjęciowy w USA

Jak podaje stacja CBS obsada i ekipa Mody na sukces będą przecierać szlak w powrocie do pracy po pandemii. Zdjęcia zostaną wznowione 17 czerwca w Kalifornii, gdzie zgodę na powrót do pracy filmowców wydano już 12 czerwca. Oczywiście na planie będzie trzeba przestrzegać szeregu zaleceń i wprowadzić odpowiednie zmiany by zminimalizować ryzyko zakażenia.

The Order – zwiastun 2. sezonu

Netflix zaprezentował dzisiaj zwiastun 2. sezonu The Order, który z nowymi odcinkami powróci już 18 czerwca.

W drugim sezonie granice między dobrem a złem są bardziej niejasne niż kiedykolwiek. Rycerze walczą o odzyskanie wspomnień skradzionych im przez Zakon i pragną zemsty. Ale zemstę trudno zaplanować, gdy musisz mierzyć się także z morderczymi magami, dziwnymi kultami i zagrażającymi życiu demonami. Czy ktoś w ogóle jeszcze chodzi na zajęcia?

Wonder Woman 1984 – zobaczcie nowe grafiki, jest Cheetah

Akcja filmu dzieje się latach 80. XX wieku. Tym razem tytułowa bohaterka będzie musiała zmierzyć się ze znanym z komiksów antagonistą – Maxwellem Lordem, którego zagra Pedro Pascal. Choć materiale źródłowym jego mocą jest kontrolowanie umysłów, to reżyserka Patty Jenkins zapowiedziała zmianę jego nadzwyczajnych umiejętności. Dzięki temu będzie mógł spełniać ludzkie życzenia i to właśnie on będzie stał za powrotem Steve’a Trevora, który przecież zginął w pierwszej części. Oczywiście nie ma niczego za darmo. Oprócz Maxwella Lorda Wonder Woman będzie musiała zmierzyć się z Cheetah. O tej postaci w filmie niewiele wiemy, choć według doniesień za jej stworzeniem będzie stał właśnie Lord. Barbara Minerva zwróciła się do niego o pomoc, a on dał jej super moc, która sprowadziła kobietę na złą drogę, bo kryjąca się w jej ciele bestia przejęła kontrolę nad jej umysłem.

Na najnowszej grafice widzimy twarz Cheetah po przemianie. Liczymy, że niedługo zobaczymy całą jej postać.

Oscar Isaak wystąpi w ekranizacji opowiadania Jo Nesbo

Ben Stiller odpowie za reżyserię filmowej adaptacji opowiadania London Jo Nesbo. W roli głównej wystąpi Oscar Isaac. O fabule jeszcze nic nie wiemy, choć można spodziewać się czegoś w klimacie kryminalnym. Za scenariusz odpowie Eric Roth nagrodzony Oscarem za Forresta Gumpa.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News