WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [19.05.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali? Zwiastun filmu Ostatni skok w historii USA, kolejna adaptacja książki Cobena i kilka innych newsów z 19. maja przeczytacie poniżej.

Czytaj też: Figurka Funko Pop zdradza spoiler z filmu Czarna Wdowa?

Piraci z Karaibów 6 – kto zastąpi Jacka Sparrowa?

Kolejna część Piratów z Karaibów ma w pewnym stopniu zrestartować znane pirackie uniwersum, w którym pierwsze skrzypce grał Jack Sparrow. Mówi się, że ma zastąpić go bohaterka imieniem Redd, którą ma zagrać Karen Gillan. Kim jest Redd? O tej postaci nie było wcześniej wzmianek w filmie, jednak jest ona jedną z postaci znanych bywalcom atrakcji Disney Parks. Oczywiście jej udział w filmie jest obecnie tylko spekulacją, ale biorąc pod uwagę fakt, że i sami Piraci z Karaibów wywodzą się z jednej z atrakcji Disneylandu, to może być konkretny trop.

Disney stworzy filmową adaptację baśni Królowa Śniegu

Według najnowszych informacji Disney zaczął pracę nad aktorskim filmem opartym na jednej z najbardziej znanych baśni Hansa Christiana Andersena Królowa Śniegu. Na przestrzeni lat baśń doczekała się wielu adaptacji zarówno animowanych jak i filmowych, nawet Kraina lodu była luźno oparta o jej motywy. Jednak aktorska wersja będzie ściślej związana z baśnią.

Fox przedłuża na kolejny sezon dwa następne seriale

Stacja Fox poinformowała, że serial Ostatni prawdziwy mężczyzna dostanie kolejny sezon, podobnie jak seria Rezydenci. W przypadku pierwszego tytułu mówimy o dziewiątej odsłonie, a jeśli chodzi o Rezydentów – czwartej. Jeszcze nie wiadomo kiedy będziemy mogli obejrzeć nowe odcinki. Wszystko zależy od sytuacji związanej z koronawirusem i wznowieniem prac na planach zdjęciowych.

Netflix stworzy kolejną adaptację powieści Harlana Cobena

Netflix ujawnił, że już pracuje nad kolejną adaptacją powieści Harlana Cobena. Tym razem na warsztat pójdzie książka Zostań przy mnie.

O czym opowiada powieść?

Megan, na pozór typowa pani domu z przedmieścia, ma za sobą bujną przeszłość, która nie daje jej spokoju. Ray sfrustrowany zajęciem, które uważa za dno swojej kariery zawodowej, topi swoje smutki w alkoholu. Kiedyś wybitnie uzdolniony fotoreporter, dziś pracownik agencji wynajmującej fotografów paparazzi. Broom, detektyw badający od 17 lat sprawę zagadkowego zniknięcia przykładnego ojca rodziny.
Trzy różne osoby, które łączy jedno – rozczarowanie życiem i sekrety. Sekrety, których istnienia nie podejrzewają nawet najbliżsi członkowie rodziny. Tajemnice, które w każdej chwili mogą wyjść na jaw i zrujnować im życie. Prowadząc pozornie nudne, codzienne życie, wszyscy troje odkrywają, że przeszłość nie umarła. W pewnym momencie ich losy splatają się ze sobą, doprowadzając do odkrycia straszliwej prawdy.

Ostatni skok w historii USA – zwiastun filmu akcji

Rząd amerykański chce ostatecznie rozprawić się z terrorystami i kryminalistami. W tym celu planuje wyemitować specjalny sygnał, który uniemożliwi ludziom popełnianie przestępstw. Graham Bricke (Édgar Ramírez), zawodowy złodziej, który wciąż czeka na swoją szansę, łączy siły z synem słynnego gangstera, Kevinem Cashem (Michael Pitt), i działającą w podziemiu hakerką Shelby Dupree (Anna Brewster). Czy tej trójce uda się dokonać skoku stulecia i popełnić ostatnie przestępstwo w historii USA?

Ostatni skok w historii USA zadebiutuje na Netfliksie już 5 czerwca.

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News