WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [3.06.2020]

Najciekawsze newsy – filmy i seriale [3.06.2020]

Podrzucamy wam kilka ciekawych informacji, które dziś mogły wam umknąć. Co wydarzyło się w świecie filmów i seriali 3. czerwca przeczytacie poniżej.

Patryk Vega prezentuje zwiastun swojego nowego filmu Pętla

Do sieci trafił dziś zwiastun filmu Pętla. Fabuła ma skupiać się najprawdopodobniej na kolejnej politycznej aferze zwanej aferą podkarpacką. Dotyczyła ona agencji towarzyskich na Podkarpaciu i powiązanej z nią śmierci boksera Dawida Kosteckiego.

W obsadzie: Antoni Królikowski, Katarzyna WarnkePiotr StramowskiArkadiusz NaderDagmara Kaźmierska i Krystian Piotr Hołdak.

Zwiastun filmu Asymeria Konrada Niewolskiego

Asymetria nie będzie kontynuacją Symetrii, choć z tego co wiadomo ma być utrzymana w podobnym klimacie. Fabuła skupi się na człowieku wplątanym w kryminalną aferę. By chronić bliskich musi popełnić przestępstwo. Reżyser filmu, Konrad Niewolski trzyma fabułę w tajemnicy, ale zdradza, że będzie to produkcja skłaniająca do refleksji. W jednym z wywiadów przeprowadzonych przez Gazetę Wrocławską powiedział:

„Asymetria” to film, który ma skłonić widza do refleksji na temat systemu wartości, relatywizmu dobra i zła.

Zdjęcia z filmu Spider-Man: Homecoming z okazji urodzin Toma Hollanda

Marvel Studios z okazji urodzin Toma Hollanda pokazało kilka nowych zdjęć z pierwszego solowego filmu aktora w roli Pajączka. Są to głownie fotki zza kulis.

Stargirl -zwiastun 4. odcinka

Po wczorajszych zdjęciach do sieci trafił zwiastun 4. odcinka Stargirl. Już 9 czerwca będziemy mogli obejrzeć czwarty odcinek Stargirl, który w Polsce dystrybuuje HBO GO. Zobaczcie co tym razem czeka Courtney i Pata.

Glee – Lea Michele oskarżona o okrutne traktowanie koleżanki z planu

W związku ze śmiercią George’a Floyda wiele gwiazd wspierało ruch #BlackLivesMatter. jedną z nich jest Lea Michele, którą znamy z roli Rachel w Glee. Do jej wpisu odniosła się koleżanka z serialu Samantha Were, która zarzuciła Michele okrutne traktowanie, a wręcz znęcanie się. Jej wpis poparło sporo byłych członków obsady.

Przyjaciele doczekali się Szczerego Zwiastuna

Screen Junkies wzięło pod lupę kultowy sitcom Przyjaciele i w typowy dla siebie sposób wytknęli błędy i głupotki, na które nie zawsze mogliśmy zwracać uwagę. Jak zwykle Honest Trailer śmieszy i… no cóż, pokazuje prawdę. Zobaczcie!

Chcesz być na bieżąco z WhatNext? Śledź nas w Google News