WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [19.02.2020]

Trochę nowej generacji i trochę informacji o samych grach. Oto najciekawsze newsy dotyczące gier wideo z 19.02.2020.

Cyberpunk 2077 na Macu dzięki GeForce Now

Otrzymaliśmy oficjalne potwierdzenie dotyczące Cyberpunka 2077 w GeForce Now. Usługa gry w chmurze straciła ostatnio kilka gier, a obecność gry CD Projekt RED stanęła pod znakiem zapytania. Wiemy już jednak, że gra będzie dostępna poprzez chmurę NVIDII, a posiadacze konta Founders zagrają z ray-tracingiem.

Nowa generacja z doskonałym dźwiękiem

Jakiś czas temu Sony przyznało, że dźwięk w konsolach był zaniedbywany i dlatego też PlayStation 5 otrzyma rewolucyjne rozwiązania dotyczącego udźwiękowienia. Teraz Microsoft również potwierdził, że ich Xbox Series X otrzyma specjalne podzespoły, które będą oferowały dźwięk nowej generacji.

Jeśli pamiętacie jeszcze o Biomutant to są dobre wieści

Prawdopodobnie już zapomnieliście o jakiej grze mowa. W takim razie pomoże gameplay odświeżyć pamięć.

O Biomutant było od dłuższego czasu cicho, ale teraz twórcy potwierdzili, że po prostu ciężko pracują nad ważnymi elementami gry i tytuł na pewno powstanie. Daty wydania jednak nie podano.

PlayStation VR 2.0 z kanciastymi kontrolerami

W sieci pojawiły się grafiki przedstawiające ewentualne kontrolery PlayStation VR 2. Pamiętajcie, że to tylko patenty i sprzęt ostatecznie może się różnić, ale to co zwraca uwagę w przypadku tego pomysłu to… kanciastość.