WRÓĆ DO STRONY
GŁÓWNEJ
Rozrywka

Najciekawsze newsy – gry [25.02.2020]

Oto co mogło dzisiaj Wam umknąć w branży gier wideo. Przyjrzymy się najciekawszych wieściom.

PAX East 2020 w opałach

PlayStation już jasno stwierdziło, iż nie ma szans na to, aby firma pojawiła się na PAX East 2020. Teraz wiemy już, że z imprezy rezygnuje Square Enix oraz Capcom. Do tego wszystkiego Electronic Arts ograniczy swoją obecność podczas GDC 2020. Winny jest koronawirus.

Konsole a chmura

Phil Spencer zabawił się w wróżbitę i postanowił ocenić, jak będzie wygląda branża growa za wiele lat. Jego zdaniem konsole wciąż będą najważniejszym elementem gamingu, a chmura posłuży nam tylko w przypadkach, gdy nie będziemy mieli dostępu do sprzętu. Uważa on również, że Microsoft, Sony oraz Nintendo będą liderami tego biznesu jeszcze nawet przez 50 lat.

The Division 2: Animowany Zwiastun

Wkrótce The Division 2 otrzyma dodatek Warlords of New York. Fabuła ma skupić się na postaci Aarona Keenera, który wraz z innymi agentami jest naszym celem. Jak jednak doszło do sformowania jego kompani? Wyjaśnia to nowy zwiastun gry.

Resident Evil 3 Remake z bardzo łatwym poziomem trudności

Dowiedzieliśmy się, iż Resident Evil 3 Remake zaoferuje bardzo łatwy poziom trudności. Gra dorzuci w nim do naszego ekwipunku karabin maszynowy, a życie będzie się samo regenerowało.

Rainbow Six: Siege jako free to play

Leroy Athanassoff, który jest jednym z twórców Rainbow Six Siege zdradził, że to w jaki sposób gra jest monetyzowana to decyzja Ubisoftu, ale jego zdaniem w zespole deweloperskim czuć już pragnienie tego, aby uczynić grę tytułem bezpłatnym. Będzie wiązało się to z wieloma przeróbkami, ale jest to możliwe.