Reklama
aplikuj.pl

Najlepsze gry, które kupicie za mniej niż 5$

Gry za mniej niż 5$
Akcja partnerska

Są miesiące w roku, w których nie pojawia się zbyt wiele nowych tytułów, co sprawia problem graczom. Czy wracacie do gier, które już przeszliście? A może odpalacie ponownie jakiś tytuł online, w który graliście przez lata? Dzięki Game Camp jest lepsza opcja.

Game Camp ma specjalną sekcję dla gier, które są wyjątkowo tanie. W dzisiejszym zestawieniu znajdziecie kilka z nich, które są najlepszymi grami w cenie poniżej 5$. Generalnie w tej kategorii znajdziecie setki wspaniałych gier, ale to właśnie te kilka z nich ucieszy każdego gracza.

SUPERHOT

W cenie poniżej 3$ mamy grę typu bullet-time action-puzzle. W SUPERHOT czas płynie tylko, gdy coś robicie. Kiedy wrogowie zbliżają się ze wszystkich stron po prostu zatrzymajcie się w miejscu, rozejrzyjcie się i wykalkulujcie swój następny ruch – jest to najlepszy sposób na przetrwanie.

Ciekawie wykonana grafika jest niezwykle skuteczna pomimo swej prostoty, a wrogowie satysfakcjonująco się rozpadają w kaskadę odłamków, gdy się ich trafi. Nie ma innej gry podobnej do tego tytułu i jest ona zdecydowanie warta Waszego czasu. Zwłaszcza w tej cenie.

Batman: Arkham Knight

Ostatnią odsłoną kultowej serii Rocksteady Batman: Arkham jest Batman: Arkham Knight, który kończy całość z ogromnym hukiem. Swobodnie eksplorujcie najbardziej szczegółową wersję Gotham City i pokonajcie każdego złoczyńcę.

Kiedy nie pokonujecie fali przestępców korzystając z charakterystycznego dla serii swobodnego systemu walki, zrekonstruujecie miejsca zbrodni, rozwiążecie zagadki i wykonacie niezliczone misje poboczne rozsiane po całym Gotham. Możecie również w pełni kontrolować Barmobil.

Tomb Raider

Reboot serii z 2013 roku wykonany przez firmę Crystal Dynamic jest jedną z najlepszych gier akcji/survivalowych w historii. Nawet prawie 10 lat później ta odświeżona wersja Lary Croft i jej podróż do postaci, którą wszyscy znamy i kochamy, jest niesamowita.

Po tragedii na morzu Lara i jej zespół zostają uwięzieni na wyspie z tajemniczą historią. Kiedy najemnicy zaczynają na bohaterkę polować, Lara musi walczyć, by bronić siebie i swoich przyjaciół. Jednak największym zagrożeniem mogą nie być żywi…

Wolfenstein II: The New Colossus

Miłośnicy FPS nie zostali pominięci na tej liście. Możecie zagłębić się w jedną z najlepiej napisanych, poruszających i brutalnych strzelanek współczesnej epoki dzięki Wolfenstein II: The New Colossus od MachineGames. BJ Blazkowicz powraca i jest gotów rozerwać na strzępy kolejnych nazistów.

Wykorzystajcie duży arsenał broni, a nawet mechów aby osłabić siły Hitlera pod dowództwem głównej złej bohaterki – Frau Engel. Wraz z powracającym zespołem poznacie ją i zabezpieczycie przyszłość nienarodzonych dzieci BJ.

Overcooked! 2

Jeśli szukacie opartej na rywalizacji gry towarzyskiej to możecie mieć trudności ze znalezieniem czegoś lepszego niż Overcooked! 2. Ta gra to złoty standard gatunku. Całe relacje zostały nawiązane i zerwane dzięki połączeniu wyzwań, pracy zespołowej i zabawnych elementów.

Gotujcie coraz bardziej złożone posiłki w kuchniach, które na początku są dosyć normalne, ale potem zmieniają się i prawie aktywnie nie pozwalają Wam na przyjmowanie zamówień. Overcooked! 2 nie uczyni Was profesjonalnymi kucharzami, ale sprawdzi Waszą cierpliwość oraz umiejętność pracy zespołowej.

Artykuł powstał we współpracy z Game Camp.