Najnowsza kierownica Thrustmaster repliką prosto z Ferrari SF1000

Najnowsza kierownica Thrustmaster, replika prosto z Ferrari SF1000

Firma Thrustmaster pochwaliła się swoją najnowszą kierownicą, która w rzeczywistości jest dokładną repliką prosto z Ferrari SF1000, czyli rzeczywistego samochodu sportowego.

Kierownica Thrustmaster Ferrari SF1000

Nazywana oficjalnie Formula Wheel Add-On Ferrari SF1000 Edition, kierownica Thrustmaster zachwyca oczywiście nie tylko swoimi korzeniami, ale też wykonaniem z włókna węglowego, które uzupełniają teksturowane gumowe nakładki i oczywiście wyposażeniem. Na nie składa się 4,3-calowy wyświetlacz do wyświetlania informacji o wirtualnym samochodzie (obecnie tylko w F1 2020), któremu towarzyszą diody co do pracy silnika i cała masa wiernie odwzorowanych przycisków i przełączników.

Czytaj też: AMD Adrenalin 21.4.1 przynosi mnóstwo nowych funkcji

Kierownica Thrustmaster Ferrari SF1000 ma do zaoferowania aż 11 fizycznych przycisków aktywowanych z odpowiednio mocnym wyczuciem i siedem enkoderów na czele z dwoma pokrętłami. Nie zabrakło też pary zestawu aluminiowych łopatek z myślą głównie o zmianie biegów i systemu łatwego ściągania kierownicy ze stacji, z czego kompatybilność zachowano z TS-PC Racer, T-GT Servo Base, TS-XW Servo Base, TX Racing Wheel Servo Base i T300 Racing Wheel Servo Base

Czytaj też: Cooler Master wypuszcza klawiaturę SK620

Cena za to cudo? Całę 349,99 euro, do których będziecie musieli dorzucić kolejne 59,99 euro, jeśli będziecie chcieli dodatkowy zestaw łopatek. Premiera w Europie została wyznaczona na 20 kwietnia, czyli innymi słowy, możecie już wypatrywać tej najnowszej kierownicy Thrustmaster.