Reklama

Najnowsza łatka Black Ops 4 usuwa najbardziej denerwującą opcję w grze

Najnowsza łatka Black Ops 4 to zbawienie dla wielu fanów gry. W końcu można pozbyć się pewnego rozwiązania, które denerwowało graczy.

Najnowsza aktualizacja Call of Duty: Black Ops 4 umożliwia graczom wyłączenie funkcji, która w tej chwili nosi miano najbardziej irytującej opcji w grze online. Treyarch postanowił wysłuchać prósb fanów i umożliwił wyłączenie jej, a dodatkowo usunął kilka błędów. O jakiej denerwującej funkcji konkretnie mówimy?

Problemem Call of Duty: Black Ops 4 była obecność Auto Mantle. W dużym skrócie funkcja ta polega na tym, że w momencie, gdy przed graczem znajduje się jakiś obiekt, a my skoczymy, to gra uruchomi animację wdrapywania się na niego. Sprawia to, że czasem chcąc odskoczyć od ostrzału, gracze mogli zacząć się wspinać, czego wcale nie chcieli. Co więcej, podczas tej animacji nie ma możliwości strzelania! Od teraz jednak problem został rozwiązany. Dla osób, które nie chcą grać z takową funkcją, w opcjach gry pojawiło się nowe pole, w którym możemy ją wyłączyć.

Czytaj też: Frostpunk na konsole z przybliżoną datą premiery!

Źródło: dsogaming.com